katja_h82

Morsian
  • Content count

    5
  • Joined

  • Last visited

About katja_h82

  • Rank
    Untuvikko

Contact Methods

  • ICQ
    0
  1. Täällä olis yks jyväskyläläinen joka olsi menossa naimisiin 10.7.2010 vieläkö mahtuu joukkoon. Kirkko ja juhlapaikka varatu mut muutama ei vielä olla saatu aikaseks.
  2. Meillä samanlainen tilanne meidän tyttö täyttä ens kesänä 4 kun mennään naimisiin ja kaksospojat 2v meiltä ei kukaan ainkaaan enää lapsia odota ne tietää etmeidän lapset on nyt nämä Naimisiin me mennään kanssa sen takia et meistä tuntuu et nyt on oikea aika mennä naimisiin.
  3. Voi vitsi teillä on käyny hyvä tuuri. Me vietetään kanssa häitä jyväskylässä paikka maksaa 400e saadaan edellisenä iltana avaimet pääsee koristelee. Ja sit lauantaina 24 pitää olla tyhjä se juhlasali mut on vuokrattu sit saunat ja mökit ja takkatupa sit iltaa varten.
  4. Käytiin tutustumassa taulun kartanoon nythän se lajenee ensi kesäksi olikohan niin et 150 henkee mahtuu samaan tilaan. Komeen näkönen näytti tulevan mut silti me varattiin laukaassa sijaitseva Puustellin työkylä.
  5. Kesä aivan ehdottomasti niin kaunista silloin